O
Kim jesteśmy?

O nas

Precyzyjni - Studio Pielęgnacji Samochodów to jedna z pierwszych firm detailingowych w Polsce. Ponad 10 lat doświadczenia i tysiące realizacji za nami!
T
omasz Kawalec - Właściciel PRECYZYJNI.PL. Już jako młody chłopiec spędzałem mnóstwo czasu na pielęgnacji samochodów. Później doszły wyjazdy, szkolenia, rozwijanie umiejętności w branży, która w Polsce w zasadzie wówczas nie istniała. Przyznam, że od zawsze marzyłem o założeniu własnego studia detailingu, Jednak czekałem na odpowiedni moment - taki w którym stwierdzę, że jestem w stanie zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usługi, która spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Nasze Studio Pielęgnacji Samochodów powstało w 2013 roku. To był czas gdy niewiele osób znało pojęcie "Auto Detailing". Bywało i tak, że gdy zostałem zapytany o to czym się zajmuję, usłyszałem: "Czyli jesteś informatykiem?". Do tego stopnia detailing samochodowy był nieznany w tamtym czasie... Jednak z roku na rok, nasza siedziba przeprowadzała się najpierw z niewielkiego garażu do większego obiektu, aż w rezultacie od kilku lat mieścimy się w blisko 300 metrowym salonie mieszczącym się w Wejherowie przy ulicy Spacerowej. Jesteśmy pierwszym studiem w województwie pomorskim, które uzyskało akredytację na czołowy wówczas produkt jakim jest powłoka ceramiczna Ultracoat Premium Bond 9H. Jesteśmy też pierwszą firmą, która powstała na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego oraz jedną z pierwszych na Pomorzu. Od lat najważniejszym dla nas kryterium jest jakość usługi i przyjemna atmosfera podczas prezentacji naszych produktów. Zdobywaliśmy doświadczenie u najlepszych. Mieliśmy przyjemność pracować zarówno przy samochodach budżetowych, jak i przy najbardziej luksusowych pojazdach poruszających się po Świecie - Ferrari, Bentley, Porsche, Maserati. Pozwól nam zaopiekować się Twoim samochodem, a możliwe, że będzie się on prezentował znacznie lepiej jak za dnia w którym został odebrany z salonu.
Obiekt jest chroniony, monitorowany, zamykany oraz ubezpieczony. To istotna informacja, ponieważ wielu klientów nie zdaje sobie z tego sprawy powierzając samochód na kilka dni lub więcej. Ponadto posiadamy obszerną i wygodną poczekalnię w której mogą się Państwo zapoznać z ofertą, napić się pysznej kawy z wysokiej klasy ekspresu lub po prostu porozmawiać z jednym z naszych doradców.
O
Nasza osiągnięcia

Referencje i certyfikaty

certyfikat-ceramicpro

Certyfikat

Ceramic Pro Poland

certyfikat-diamentowaochronalakieru

Certyfikat

Diamentowa Ochrona Lakieru

S
Siedziba firmy

Jak do nas trafić?

Precyzyjni.pl
ul. Spacerowa 12

84-200 Wejherowo
ul. Spacerowa 12
Pn-Pt
Sb-Nd
8:00-18:00
nieczynne
509-935-777  |  503-917-106
Autoryzowany przedstawiciel

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress